onsdag 8. mai 2013

VI HAR TRUKKET DE FØRSTE TRE VINNERNE I VÅR KONKURRANSE

Da har vi trukket de første vinnerne i vår konkurranse, der du som vertinne for et party kan vinne komplett Hvit Lilje servise til 8 personer.

De heldige vertinnene er:

ELISABETH SOLBERG
TONE HANSEN
BJØRG KVALFOSS

De gjestene som handlet på disse partyene får alle Hvit Lilje asjett, kopp m/ skål og eggeglass til 4 personer.

VI GRATULERER BÅDE VERTINNER OG GJESTER!

Dersom du har lyst til å være med i konkurransen, kan du gjøre det ved å klikke her.

De tre vertinnene har vunnet kompett Hvit Lilje servise til 8 personer:

Hvit Lilje middagstallerken
Hvit Lilje dyp tallerken
Hvit Lilje serveringsfat, sett á 2
Hvit Lilje olivenfat, sett á 2
Hvit Lilje skål, 4 stk
Hvit Lilje saus-/fløtemugge
Hvit Lilje salt- og peppersett
Hvit Lilje vann-/vinkaraffel
Hvit Lilje ildfast form, sett á 2
Hvit Lilje bolle, stor
Hvit Lilje bolle, mellomstor, 2 stk
Hvit Lilje pasta-/salattallerken
Hvit Lilje tredelt skål med tre små skåler
Hvit Lilje eggeglass
Hvit Lilje frokostskål
Hvit Lilje krus
Hvit Lilje frokostasjett

Total verdi over kr 6000,-!

Gjestene som handlet på disse partyene har alle vunnet frokostkuvert til 4 personer:

Hvit Lilje frokostasjett
Hvit Lilje kopp m/skål
Hvit Lilje eggeglass








Total verdi over kr 600,-!

32 kommentarer:

  1. Gratulerer så mye til vinnerne :) veldig flott servise! et lite spørsmål som ikke har noe med serviset å gjøre.. I katalogen (s29) er det avbildet de grå hjerte rammene + blomsterpottene med hjertemotiv som står på memories veggramme. Det står noen mål i katalogen der D:7cm på hylla, er dette dybden på hyllen ut fra veggen? isåfall hvordan får den plass til den blomsterpotten som er Ø:14cm i diameter? Kunne gjerne tenkte meg hele dette hvis det stemmer at dette passer oppå den hylla :-p

    SvarSlett
  2. Hei.
    Det er nok trykkfeil i katalogen. Høyden er 7 cm, dybden, dvs ut fra veggen er 12 cm.Jeg holder til i Oslo og har en på lager om du befinner deg i nærheten og er interessert. Ellers kan du registrere deg på linken på Perfect Homes sider så blir du kontaktet av en forhandler i nærheten av deg.
    Mvh Christine U Svendsen, 977 59 015

    SvarSlett
  3. ok, jeg har registrert meg på perfect home sine hjemmesider, fått tilsendt katalog og fått info på mail, men har sendt ny mail som jeg ikke har fått noe svar på.. har varierte dager på jobb sånn at jeg er ikke tilgjengelig på telefon. og jeg har også kontaktet to forhandlere fra Trondheim på facebook også, men ingen svar... Er det mulighet for å bestille varer uten å ha party?

    SvarSlett
    Svar
    1. Ja, du kan bestille varer av en forhandler uten å ha party. Men vi anbefaler alltid at man inviterer venner og familie til et party.

      Som vertinne kan du velge gratis vertinnegaver for inntil 10% av salget på ditt party. I tillegg kan du handle valgfrie produkter til halv pris av katalogpris for inntil 30% av party-salget.

      Hvis du registrerer deg på denne linken: http://www.perfecthome.no/Bestill_katalog vil en forhandler i nærheten ta kontakt med deg.

      Benytter anledningen til å ønske deg en god helg!

      Slett
  4. ok, takk for svar! :)

    SvarSlett
  5. ferragamo outlet, http://www.ferragamo.eu.com/
    parajumpers outlet, http://www.woolrichoutletstore.us.com/
    michael kors outlet online, http://michaelkors.outletonlinestores.us.com/
    nike foamposite, http://www.foampositeshoe.net/
    giants jersey, http://www.newyorkgiants.us/
    jordan shoes 2015, http://www.jordanshoes.us.com/
    tory burch outlet, http://www.toryburchshoesoutlet.com/
    nike shoes, http://www.cheap-nikeshoes.cc/
    the north face outlet, http://www.thenorthfacejacket.us.com/
    tommy hilfiger outlet, http://www.tommyhilfigers.net/
    jets jersey, http://www.newyorkjetsjersey.us/
    new york jets jerseys, http://www.newyorkjetsjersey.us/
    cheap jordans, http://www.jordan-shoes.us.com/
    cheap soccer jerseys, http://www.cheapsoccerjersey.net/
    toms outlet, http://www.toms.us.com/
    christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.org.uk/
    nike air max 90, http://www.airmax90.us.com/
    gucci outlet, http://www.guccihandbags-outlet.co.uk/
    ray ban outlet, http://www.raybansunglassesonline.in.net/
    miami heat jersey, http://www.miamiheatjerseys.net/
    mm1016

    SvarSlett
  6. Người ta thường nói rằng do trang tri noi that hiện đại chủ yếu tập trung vào việc áp dụng các mẫu thiết kế đơn giản và nhỏ gọn. Chắc chắn, thậm chí các san pham do go phong khach, do go noi that phong ngu, do go phong an không có quá nhiều chi tiết nhưng vẫn toát lên vẻ sang trọng một cách tuyệt vời.. Đó là những ích lợi thực sự của sản phẩm đồ gỗ như ghe sofa hay giuong ngu nói chung. Còn đối với do go nha bep thì sao? tu bep hay phụ kiện cần có được sự độc đáo riêng, san pham sat, sat my thuat, gia cong inox là chiếc chìa khóa khiến căn bếp trông hiện đại mà vẫn có sự thú vị và tinh tế riêng

    SvarSlett
  7. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    SvarSlett