torsdag 2. mai 2013

BLI EN GULLVERTINNE

For å premiere våre mest aktive vertinner har vi etablert et fordelsprogram. Fra og med ditt andre party i år blir du Perfect Home Gullvertinne og kan nyte godt av enda bedre fordeler hver gang du holder party: du får flere produkter til halv pris, gratis ekstragave og månedlig elektronisk nyhetsbrev. Partyene skal holdes av en og samme forhandler, og salget skal være på over kr 3000. Du beholder dine Gullvertinnefordeler ved å ha minimum ett party hvert halvår.

DINE FORDELER SOM GULLVERTINNE

1. GRATIS VERTINNEGAVE
Du får valgfrie gaver fra vår katalog tilsvarende 10% av salget på ditt party

2. VERTINNETILBUD - 1/2 PRIS
Du kan handle valgfrie produkter til 1/2 pris av katalogpris for inntil 40% av salget på ditt party. Dette er 10% høyere enn på ditt første party

3. GRATIS EKSTRAGAVE
Du kan velge ett av disse 11 flotte kvalitetsproduktene som gratis ekstragave:


13180 Treviso hjerteramme
11530 Savona blomsterpotte hjerte 2 stk





















46260 Hvit Lilje tredelt skål med 3 skåler
12900 Claro ramme FAMILY eller
12910 Claro ramme FRIENDS





















13070 VIctoria kopp med skål 4 stk eller
13030 Victoria asjett 4 stk

11290 Hjerte hvitt stort






















11940 Ashley telysholder 3 stk

12880 Sentimento ramme FAMILY eller
12890 Sentimento ramme FRIENDS




4. MÅNEDLIG ELEKTRONISK NYHETSBREV
Hver måned vil du motta en e-post med inspirasjon, nyheter og tilbud.

Avtal et nytt party med din forhandler i dag, eller registrer deg her, så vil en av våre forhandlere ta kontakt med deg!

26 kommentarer:

  1. Giannini, with gone up in numbers with the small business as a result of handbag-design movie director louis vuitton replica sale to help you very creative movie director in accents to help you very creative movie director in all sorts of things, contains became popular louis vuitton replica sale with the thunderous challenge in looking for house hold which will is actually a loved ones company name, namechecked with the hilt on appear heritage, and even attempting to keep the application specific, pleasing and even concentrated on tomorrow. “The most responsible thing around spending so much time is without a doubt which can achieve a product very good every single day. Though chanel replica sale I usually have a very good other parts, an important respir in outdoors, and even consider another fact except designer, gucci replica sale merely deliver a your head house to help you procedure various things and even creep into the office through unique options and even unique electric power. It’s extremely important to give away decent electric power as a substitute for to be highly sensational! Popular efficient normally performing, rushing, as a result you might want a product ideal ınside your hermes replica sale solution to inspire and even challenge the available one. ”

    SvarSlett
  2. ferragamo outlet, http://www.ferragamo.eu.com/
    parajumpers outlet, http://www.woolrichoutletstore.us.com/
    michael kors outlet online, http://michaelkors.outletonlinestores.us.com/
    nike foamposite, http://www.foampositeshoe.net/
    giants jersey, http://www.newyorkgiants.us/
    jordan shoes 2015, http://www.jordanshoes.us.com/
    tory burch outlet, http://www.toryburchshoesoutlet.com/
    nike shoes, http://www.cheap-nikeshoes.cc/
    the north face outlet, http://www.thenorthfacejacket.us.com/
    tommy hilfiger outlet, http://www.tommyhilfigers.net/
    jets jersey, http://www.newyorkjetsjersey.us/
    new york jets jerseys, http://www.newyorkjetsjersey.us/
    cheap jordans, http://www.jordan-shoes.us.com/
    cheap soccer jerseys, http://www.cheapsoccerjersey.net/
    toms outlet, http://www.toms.us.com/
    christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.org.uk/
    nike air max 90, http://www.airmax90.us.com/
    gucci outlet, http://www.guccihandbags-outlet.co.uk/
    ray ban outlet, http://www.raybansunglassesonline.in.net/
    miami heat jersey, http://www.miamiheatjerseys.net/
    mm1016

    SvarSlett
  3. Người ta thường nói rằng do trang tri noi that hiện đại chủ yếu tập trung vào việc áp dụng các mẫu thiết kế đơn giản và nhỏ gọn. Chắc chắn, thậm chí các san pham do go phong khach, do go noi that phong ngu, do go phong an không có quá nhiều chi tiết nhưng vẫn toát lên vẻ sang trọng một cách tuyệt vời.. Đó là những ích lợi thực sự của sản phẩm đồ gỗ như ghe sofa hay giuong ngu nói chung. Còn đối với do go nha bep thì sao? tu bep hay phụ kiện cần có được sự độc đáo riêng, san pham sat, sat my thuat, gia cong inox là chiếc chìa khóa khiến căn bếp trông hiện đại mà vẫn có sự thú vị và tinh tế riêng

    SvarSlett
  4. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    SvarSlett