torsdag 28. februar 2013

HVIT LILJE – ET FLOTT OG TIDLØST SERVISE

Vårt servise – Hvit Lilje – kan styles på mange forskjellige måter, og du kan ved enkle grep variere uttrykket med bruk av blomster, fargede lys og servietter.

Vi har en mengde ulike deler til serviset. Du kan dekke både et frokostbord, lunsjbord, middagsbord eller festbord med Hvit Lilje.

Under finner du noen eksempler på hva som finnes i vår Hvit Lilje-serie. Du kan se mer av serviset i vår katalog.


46380 Frokostskål, 4 stk
46350 Eggeglass, 4 stk
46320 Kopp m/skål, 4 stk
46310 Asjett, 4 stk

46200 Middagstallerken, 4 stk
46210 Dyp tallerken, 4 stk



46240 Olivenfat, sett á 2
46230 Ildfast form, sett á 2

46220 Serveringsfat, sett á 2
46280 Salt- og peppersett

46290 Bolle stor
46360 Bolle mellomstor, 2 stk

32 kommentarer:

  1. canada goose coats, http://www.canadagoose-coats.us.com/
    asics,asics israel,asics shoes,asics running shoes,asics israel,asics gel,asics running,asics gel nimbus,asics gel kayano
    marc jacobs outlet, http://www.marcjacobs.cc/
    calvin klein outlet, http://www.calvinklein.in.net/
    north face outlet, http://www.thenorthfaceclearances.us.com/
    oakley,occhiali oakley,oakley italia,oakley occhiali,oakley sunglasses
    giuseppe zanotti outlet, http://www.giuseppe-zanotti-outlet.org/
    polo shirts, http://www.poloralphlaurenshirts.us.com/
    new orleans saints jerseys, http://www.neworleanssaintsjerseys.us/
    hollister pas cher, http://www.abercrombie-fitch-hollister.fr/
    toms outlet store, http://www.tomsoutlet-stores.com/
    los angeles clippers, http://www.clippersjerseystore.com/
    air jordan shoes for sale, http://www.air-jordanshoes.us.com/
    air max shoes, http://www.nikeairmaxshoess.co.uk/
    vans sneakers, http://www.vans-shoes.cc/
    michael kors wallet sale, http://www.michaelkorswallet.net/
    ray-ban sunglasses, http://www.raybansunglass.com.au/
    ray-ban sunglasses, http://www.ray-bansunglasses.eu.com/
    prada outlet, http://www.pradahandbagsoutlet.co.uk/
    mlb jerseys, http://www.cheapmlbjerseys.us.com/
    mm1016

    SvarSlett
  2. Người ta thường nói rằng do trang tri noi that hiện đại chủ yếu tập trung vào việc áp dụng các mẫu thiết kế đơn giản và nhỏ gọn. Chắc chắn, thậm chí các san pham do go phong khach, do go noi that phong ngu, do go phong an không có quá nhiều chi tiết nhưng vẫn toát lên vẻ sang trọng một cách tuyệt vời.. Đó là những ích lợi thực sự của sản phẩm đồ gỗ như ghe sofa hay giuong ngu nói chung. Còn đối với do go nha bep thì sao? tu bep hay phụ kiện cần có được sự độc đáo riêng, san pham sat, sat my thuat, gia cong inox là chiếc chìa khóa khiến căn bếp trông hiện đại mà vẫn có sự thú vị và tinh tế riêng

    SvarSlett
  3. thiet ke noi that ngôi nhà cực kỳ đáng yêu không chỉ bởi màu sơn mà còn bởi cách phân bố của nó. Nơi cua hang trang tri noi that tiếp khách có bố trí nhỏ gọn được trang bị đồ vật dụng trong nhà kiểu dáng đẹp. Ngoài ra còn có một khoảng không lưu trữ tiện lợi. Ngôi nhà hay thiet ke noi that chung cu được bố trí mở, ngay sát thiet ke noi that can ho nơi tiếp khách là khu bếp đẹp với sàn hoa văn. Màu sơn đen thiet ke noi that van phong và màu xanh trong nơi tiếp khách cũng được mở rộng sang khoảng không nơi nấu ăn. thiet ke can ho | thiet ke nha hang | thiet ke spa | nha dep 2016 | thietkenoithat.org

    SvarSlett
  4. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    SvarSlett
  5. http://www.yeezyboost350.us.com/yeezy-350-boost-v2-c-26/ Yeezy Boost 350 V2 Zebra

    http://www.vapor-max.org/ VaporMax

    http://www.spinnerfidgettoy.us/ Spinner Fidget Toy

    http://www.raybanoutletclearance.com/ Ray Ban Outlet

    http://www.yeezy-boost350v2.com/ Yeezy Boost 350 V2

    http://www.nfljerseys.us/ Cheap NFL Jerseys

    http://www.longchampbags.us.com/ Longchamp Handbags

    http://www.yeezyboost350.us.com/ Yeezy Boost 350 V2

    http://www.adidas-uk.org.uk/ Adidas

    http://www.vapor-max.com/ Air Max Shoes

    http://www.yeezy-shoes.us.com/ Yeezy

    http://www.raybansunglasses.ca/ Ray Ban Sunglasses

    http://www.yeezys.org/ Yeezys

    http://www.yeezyboost-350.org.uk/ Yeezy Boost 350 V2

    http://www.kade-sapde.us.com/ Kade Sapde

    http://www.adidasoutlets.us.com/ Adidas Outlet

    http://www.nike-stores.fr/ Nike Store

    http://www.adidas-outlet.in.net/ Adidas Outlet

    http://www.underarmouroutlet.us.com/ Under Armour

    http://www.timberlanduk.org.uk/ Timberland

    http://www.jordan12.us/ Jordan 12

    http://www.nikeairmax.us/ Air Max

    http://www.outlettoms.us/toms-women-c-1/ Toms Outlet

    http://www.ultraboostuncaged.us/ Ultra Boost

    http://www.mlb-jerseys.us/ MLB Jerseys

    http://www.adidas-nmds.com/ Adidas NMD R1

    http://www.oakleyoutlet.net.co/ Oakley Outlet

    http://www.katespadeoutlets.us/ Kate Spade Outlet

    http://www.adidas-outlet.org/ Adidas Outlet

    http://www.nikeairmax-90.com/ Nike Air Max 90

    http://www.vapor-max.com/ Vapor Max

    http://www.timberland-outlet.us/ Timberland Outlet

    http://www.adidas-nmd.org.uk/ Adidas NMD

    http://www.adidaseqt.com/ Adidas EQT

    http://www.ralphlaurens.org.uk/ Ralph Lauren

    http://www.tomsoutlet-online.us.com/ Toms Outlet

    http://www.jordan4.us/ Jordan 4

    http://www.cheapjordan-shoes.com/ Cheap Jordan

    http://www.adidasnmdoutlet.com/ Adidas NMD

    http://www.jordan-shoes.in.net/ Jordan Shoes

    http://www.katespadeoutlet.us.org/ Kate Spade Outlet

    http://www.longchamp-outlet.ca/ Longchamp Outlet

    http://www.adidasyeezy.org/ Adidas Yeezy

    http://www.adidasnmdsales.us/ Adidas NMD R1

    http://www.nike-airmax90.com/ Nike Air Max 90

    http://www.running-shoes.top/ Running shoes

    http://www.starboots.us/ Basketball Shoes

    http://www.michael-kors-bags.us/ Michael Kors bags

    http://www.yeezy-outlet.us/ Adidas Yeezy outlet

    http://www.asics.us.com/ Asics

    http://www.coach-online.us/ Coach Factory Outlet

    http://www.vapor-max.com/ Cheap Nike Shoes 2017

    http://www.timberland-outlets.org/ Timberland outlet

    http://www.jordan-air.us/ Air Jordan

    http://www.adidasyeezy.org/ Adidas Yeezy

    http://www.nikeairvapormax.top/ Nike VaporMax

    http://www.airmaxvapor.com/ Air Maxvapor

    SvarSlett