torsdag 21. juni 2012

Gratulerer til denne ukes vinnere av Hvit Lilje servise!

Hver uke i juni trekker vi 6 vinnere av Hvit Lilje middagsservise til 8 personer. Alle som holder et Perfect Home party i uke 23 - 26 er med i treknningen. Verdien på premien er på hele 3.130 kr.

Premien består av 8 stk middagstallerkener, 8 stk dype tallerkener, sausemugge, stor bolle, serveringsfat sett á 2, salt-og peppersett, 2 ildfaste former og en vann-/vinkaraffel.

De heldige vinnerne for uke 24 er:

Ragnhild Stensgård
Charlotte Simonsen
Vuokko Kolppanen
Annelie Kristiansson
Nathalie Larron
Susanne Tuunanen

Gratulerer så mye til dere alle sammen!

Det er fremdeles ikke for sent å bli med i trekningen. Avtal et party allerede i dag med en av våre dyktige forhandlere her.

35 kommentarer:

  1. Æ prøve å få til ett party men vet ikke hvem som driver me d her oppe

    SvarSlett
    Svar
    1. Gå inn på perfecthome.no - klikk på "hold et party" og fyll inn informasjon. Da tar en forhandler nær deg kontakt med deg :) Da kan du få tilsendt katalog og/eller avtale party! :D

      mvh Nina Haukeland - forhandler i Solør (sørlige Hedmark, evt Akershus og Oslo)

      Slett
  2. Hvem var vinnerne i uke 23 da? :)

    SvarSlett
  3. hei!

    Prøver og sende mail til dere men får bare feil.
    Ser dere har en sånn stoffkurv til og ha leker oppi som det står "toy" på i beige..Lurer på hvor mye den koster??:)

    Svar gjerne på hjemmesiden min eller send meg en mail på: annca89@gmail.com

    SvarSlett
    Svar
    1. Den koster 279,-.
      Registrer deg her så vil en forhandler i nærheten av deg ta kontakt slik at du kan bestille :-)
      http://perfecthome.no/Arranger_et_party

      Slett
  4. Flott innlegg! Forresten, jeg tror du vil like dette; D

    http://delightfull.eu/wall/diana_wall.html

    SvarSlett
  5. louis vuitton outlet online, http://www.louisvuittonus.us.com/
    lebron shoes, http://www.lebronjamesshoes.in.net/
    pittsburgh steelers jersey, http://www.pittsburghsteelersjersey.com/
    michael kors outlet online, http://www.michaelkorsoutletonlinstore.us.com/
    michael kors handbags, http://www.cheapmichaelkorshandbag.in.net/
    hollister clothing store, http://www.hollisterclothingstore.net/
    nfl jerseys, http://www.cheapnfljerseys.org/
    marc jacobs, http://www.marcjacobs.cc/
    pandora, http://www.pandora.eu.com/
    ugg boots, http://www.uggsoutlet.us.org/
    north face jackets, http://www.thenorthface.me/
    louis vuitton bags cheap, http://www.louisvuittonbag.us.com/
    arizona cardinals jerseys, http://www.arizonacardinalsjersey.us/
    tods outlet store, http://www.todsoutlet.us.com/
    cheap ugg boots, http://www.uggbootscheap.eu.com/
    ray ban sunglasses online, http://www.raybansunglassesonline.us.com/
    ray-ban sunglasses, http://www.rayban-sunglassess.us.com/
    coach outlet store, http://www.coachoutletus.us/
    los angeles lakers, http://www.lakersjerseys.us/
    louis vuitton handbags outlet, http://www.louisvuittonhandbags.org.uk/
    mm1016

    SvarSlett
  6. Người ta thường kể rằng do trang tri noi that hiện đại chủ yếu lưu ý vào việc áp dụng các mẫu phân bố đơn thuần và nhỏ gọn. vững trãi, thậm chí các san pham do go phong khach , do go noi that phong ngu , do go phong an không có quá nhiều khía cạnh nhưng vẫn chứng minh vẻ hoành tráng một cách tuyệt vời.. Đó là các ích lợi thực sự của tác phẩm đồ gỗ như ghe sofa hay giuong ngu kể chung. Còn đối với do go nha bep thì sao? tu bep hay phụ kiện cần có được sự kỳ lạ riêng, san pham sat , sat my thuat , gia cong inox là chiếc chìa khóa khiến bếp trông phá cách mà vẫn có sự thú vị và tinh xảo riêng

    SvarSlett
  7. Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

    Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

    Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

    Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

    Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

    Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

    Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

    Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

    Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

    North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

    Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

    North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

    Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

    Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

    Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

    Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

    Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

    Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

    Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

    Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

    Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

    Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

    Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

    Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

    True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

    Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

    Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

    Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

    Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

    New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

    Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

    Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

    Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

    Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

    True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

    UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

    UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

    North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

    Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

    UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

    Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

    Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

    Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

    Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

    Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

    SvarSlett